traveylinExplorerApr 05, 2017Utilization measure for class a useWhen I used to work, I was on the lookout for measures that would compare how well my portion of the business compared with other companies. Purpose was to id topics where we were not in the first qua...Show More
Dale_TravelingExplorer IIApr 06, 2017I'm at $1.32 or so per mile and have enjoyed every mile and night in the coach. No regerts owning the coach.
Related ContentMeasurement of Lengthmeasuring tongue weightUtilizing storagePower tongue jack measurementsMeasuring 12v power consumption